Facebook Dane kontaktowe:

FHU KOSECKI
Stanisław Kosecki
Klęczany 106
33-394 Klęczany
tel. 18 447-63-90
kom. 666-026-322
kontakt@fhu-kosecki.pl

Firma "KOSECKI" powstała 16 kwietnia 1993 roku. W początkowym okresie siedziba Firmy znajdowała się w Klęczanach, na dzierżawionych obiektach od Gminnej Spółdzielni "SCH". W roku 2005 zakupiono teren, na którym wybudowano nową siedzibę Firmy. Od 5 grudnia 2005 roku Firma rozpoczęła działalność na własnym terenie tj. przy głównej drodze na granicy Klęczany - Marcinkowice.

 

W początkowym okresie Firma prowadziła działalność opartą głównie na sprzedaży opału i materiałów budowlanych. Z czasem poszerzono ofertę o skup złomu oraz sezonowy skup jabłek. W kolejnych latach systematycznie był także powiękaszany i odnawiany park transportowy i maszynowy Firmy.

 

Jesteśmy Firmą rodzinną, naszymi największymi wartościami są: zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości towaru po dostępnych cenach, profesjonalna obsługa i prowadzenie uczciwego biznesu.

 

Naszą misją jest profesjonalna i ukierunkowana na potrzeby klienta działalność przede wszystkim w zakresie handlu opałem i jego dostaw, handlu materiałami budowlanymi, przy zachowaniu naszych priorytetów, którymi są: odpowiednia jakość i uczciwość wobec klienta, a także jak najefektywniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów, które mają prowadzić do systematycznego wzrostu przedsiębiorstwa.

 

Firma Godna Zaufania 2015